We wszystkich ofertach w serwisach na „A” (Aliexpress, Allegro, Amazon) ten mikrofon oferowany jest w kilku wariantach, z reguły bez nazwy producenta i zawsze jako profesjonalny i studyjny. Pytanie jest następujące: czy sprzęt za 65 zł produkcji firmy, która nie ujawnia swojej nazwy, sprzedawany z kablem, którego nie powinniśmy używać, to na pewno sprzęt profesjonalny? No i czy nadaje się do nagrywania podcastów?
Na rynku dostępny jest jako BM700, BM800 (obie wersje również w kombinacji z myślnikami i spacjami), Neewer, Wanway, Zingyou, Tonor, Moppi, itp.

Jedna z ofert w Amazon: http://amzn.to/2hMYjpk

== MIESIĄC SPREAKERA ZA DARMO ==

Z kodem „krystian” otrzymasz miesiąc darmowego planu Pro na Spreakerze. Wpisz kod w zamówieniu lub kliknij w link https://jakzrobicpodcast.pl/spreaker

Bądź na bieżąco
Subskrybenci newslettera są powiadamiani o nowych materiałach publikowanych na stronie Jak zrobić podcast. Czasami także udostępniam kody rabatowe na moje szkolenia lub rozdaję inne smakołyki niedostępne dla pozostałych osób.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup

Wpisz się na listę oczekujących

Osoby zapisane na listę oczekujących dostaną powiadomienie w momencie uruchomienia sprzedaży mojego kursu online "Podcast od A do Z"

Twój adres został zapisany. Będziemy w kontakcie!