Strona WWW dla podcastu

Obejrzyj mój krótki poradnik lub skontaktuj się ze mną, pomogę Ci przygotować stronę WWW dla Twojego podcastu.

  • Jak przygotować stronę WWW dla podcastu?
  • Jaki szablon wybrać?
  • Jak ustawić wtyczki i które wtyczki w ogóle są potrzebne?
  • Jak ułatwić słuchaczom dostęp do naszego podcastu i umożliwić im subskrypcję?

Na powyższe pytania odpowiadam w cyklu 4 odcinków pod wspólnym tytułem Strona WWW dla podcastera.

1. Hosting

2. Wygląd

3. Wtyczki

4. Subskrypcja

Część 1 – hosting

Pierwsza ważna kwestia, nad którą powinniśmy się zastanowić, jest hosting, czyli miejsce, w którym przechowywać będziemy pliki naszych stron WWW i być może także nagrania podcastu.

W nagraniu wspominam o dwóch firmach:

Część 2 – wygląd strony

WordPress jest najwygodniejszym rozwiązaniem nie tylko dla blogera, ale i dla podcastera. Dzisiaj przedstawiam dwa wordpressowe szablony stron, z których ja korzystam i dwa inne, które zostały stworzone specjalnie z myślą o podcasterach.

Linki:

Część 3 – wtyczki

Dzisiaj koncentrujemy się na wtyczkach do WordPressa, które ułatwiają nam publikowanie podcastu. Omawiam 3 wtyczki typowo podcastowe i jedną dodatkową, niezwykle przydatną przy tworzeniu łatwych do zapamiętania adresów poszczególnych odcinków.

Linki:

Część 4 – subskrypcja

Musisz mieć nie wiem jak dobrą i popularną audycję, aby Twoi potencjalni słuchacze chcieli szukać opcji subskrypcji. Z reguły po prostu musisz zrobić wszystko, aby ułatwić im dostęp do Twoich nagrań i maksymalnie uprościć proces subskrybowania podcastu.
Pokazuję jak ja udostępniam jedną z moich audycji, podcast Co się czyta?. Plugin PowerPress, którego używam, można ustawić w ciągu kilkunastu sekund.

Potrzebujesz pomocy?

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy stworzeniu strony WWW dla Twojego podcastu, jeżeli nie wiesz jak ustawić wtyczki, jak dodać audycję do katalogów, skontaktuj się ze mną. Chętnie pomogę.

Zapisz się na newsletter

Subskrybenci newslettera są powiadamiani o nowych materiałach publikowanych na stronie Jak zrobić podcast. Czasami także udostępniam kody rabatowe na moje szkolenia lub rozdaję inne smakołyki niedostępne dla pozostałych osób.

Bądź na bieżąco
Subskrybenci newslettera są powiadamiani o nowych materiałach publikowanych na stronie Jak zrobić podcast. Czasami także udostępniam kody rabatowe na moje szkolenia lub rozdaję inne smakołyki niedostępne dla pozostałych osób.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup

Wpisz się na listę oczekujących

Osoby zapisane na listę oczekujących dostaną powiadomienie w momencie uruchomienia sprzedaży mojego kursu online "Podcast od A do Z"

Twój adres został zapisany. Będziemy w kontakcie!