Zacznij tutaj

Jeżeli zaglądasz tutaj pierwszy raz, strona „Zacznij tutaj” pomoże Ci zorientować się w strukturze serwisu i sprawnie znaleźć informacje, których szukasz.

Cześć

Nazywam się Krystian Zych i witam Cię serdecznie na stronie Jak zrobić podcast.

Główne kategorie

Bezpłatne porady

Odpowiadam na pytania, które zadaje sobie każdy początkujący podcaster. Rozwiewam wątpliwości i pokazuję sposoby na usprawnienie pracy i podniesienie jakości nagrania. Tak zwane tips & tricks.

Kursy

Prowadzone przeze mnie kursy i szkolenia – zarówno te online, jak i stacjonarne – dotyczące tworzenia, edycji i publikacji podcastów. Jeżeli bezpłatne porady nie są dla Ciebie wystarczające, tu znajdziesz pomoc.

Usługi

Dodatkowe usługi dla podcasterów. Tu znajdziesz ofertę edycji nagrań, konsultacje, czy projekty stron WWW, czyli usługi spersonalizowane dla każdego podcastera.

Podcast

Porozmawiajmy o podcastach, to cykl rozmów z początkującymi podcasterami. Opowiadają oni o początkach swojej przygody z podcastem, co ich kręci, co lubią, a także co sprawia im największy problem i jak sobie z nim radzą.

Zasady korzystania z serwisu

Jesteś moim gościem i abyśmy wszyscy czuli się tutaj dobrze, proszę o przestrzeganie kilku prostych zasad.

  • Moja strona, to mój dom. Przychodząc w gości nie obrażaj ani gospodarza, ani innych gości.
  • Nie trolluj, bo zostaniesz zbanowany.
  • Nie spamuj, bo stracisz prawo udziału w dyskusjach.
  • Nie obrażaj, bo zostaniesz poproszony o opuszczenie mojej małej społeczności.
  • Nie krytykuj dla samej idei krytykowania. Jeżeli wiesz coś lepiej, podziel się swoją wiedzą bez wytykania błędów innym.
  • Przypisuję sobie prawo usuwania wszystkiego, co nie wnosi nic konstruktywnego do dyskusji. Dotyczy to szczególnie negatywnych komentarzy. Jeżeli napiszesz, że coś jest do bani, napisz również dlaczego taj uważasz. W innym przypadku Twój komentarz może trafić do kosza.
  • Wszyscy jesteśmy tu dla zabawy i aby dobrze spędzić czas. Czytaj, słuchaj, oglądaj, komentuj, dyskutuj, baw się dobrze.

Zapisz się na newsletter

Subskrybenci newslettera są powiadamiani o nowych materiałach publikowanych na stronie Jak zrobić podcast. Czasami także udostępniam kody rabatowe na moje szkolenia lub rozdaję inne smakołyki niedostępne dla pozostałych osób.