Krystian Zych

Znam odpowiedź na prawie każde Twoje podcastowe pytanie.

Dzięki mnie Twoje nagrania brzmią lepiej

O mnie

Nazywam się Krystian Zych. Od ponad 20 lat zajmuję się techniczną stroną prowadzenia biznesu. Swoje doświadczenie zdobywałem na prawie wszystkich stanowiskach informatycznych w małych firmach i dużych korporacjach. Zajmowałem się nadzorowaniem jakości obsługi klienta, prowadzeniem projektów informatycznych, ale przede wszystkim szkoleniami. Przeszkoliłem wiele tysięcy osób. Dziś już nie jestem w stanie ich wszystkich zliczyć.

Doświadczenie w dużych projektach, umiejętność dzielenia się wiedzą i bogate zaplecze techniczne bardzo mi pomogły, gdy postanowiłem zająć się jedną z najlepszych rzeczy wymyślonych przez człowieka – podcastami.

Co robię

Na co dzień zajmuję się edycją nagrań audio i video. Głównie podcastów, ale nie tylko. Prowadzę także szkolenia i warsztaty podcastowe, uczę jak robić podcast, koordynuję działania związane z publikacją podcastów, współpracuję z dużymi firmami medialnymi, korporacjami, rozgłośniami radiowymi, instytucjami państwowymi, ale też z osobami prywatnymi i pomagam im wszystkim w tworzeniu i rozwoju podcastów.

Organizuję także konferencje podcastowe, współpracuję z firmami hostingowymi, piszę artykuły i nagrywam filmy nt. podcastów.

O mnie

Edycja nagrań

Współpracuję na stałe z kilkunastoma podcasterami. Od czasu do czasu edytuję także nagrania dla kilku innych osób. Łącznie przygotowałem do publikacji ponad 600 odcinków różnych audycji.

Więcej o edycji podcastów znajdziesz na stronie z ofertą usług edycyjnych.

 

Ponad 20 współpracujących podcasterów

Ponad 1000 edytowanych nagrań

Konsultacje

Współpracuję zarówno z osobami fizycznymi, jak i dużymi firmami. Pomagam im wszystkim w rozwoju i tworzeniu podcastów. Do moich klientów należą m.in.:

O mnie
O mnie
O mnie
O mnie
O mnie
O mnie
O mnie
O mnie
O mnie
O mnie
O mnie
O mnie
O mnie
O mnie

Kursy i szkolenia

Organizuję kursy online, warsztaty i szkolenia stacjonarne dla firm i osób fizycznych. Tematyka dotyczy tworzenia, prowadzenia i publikacji podcastów, edycji nagrań, marketingu i promocji audycji. Program większości szkoleń przygotowywany jest na zamówienie odbiorcy.

Jeżeli jesteś zainteresowany prowadzonymi przeze mnie szkoleniami, skontaktuj się ze mną.

Kursy online dla początkujących i zaawansowanych podcasterów znajdziesz na stronie Akademii podcastera.

Artykuły

Moje artykuły na temat podcastów pojawiają się w różnych czasopismach i portalach internetowych.

Przykładowe artykuły:

Praktyczne porady dla startujących podcasterów 

Jak nagrywać podcast, żeby nie zanudzić słuchaczy? 

O mnie

Konferencje

Jestem współorganizatorem cyklu lokalnych konferencji podcastowych PyrCaster oraz największej polskiej konferencji podcastowej organizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Podcastów.

Więcej informacji o wydarzeniach organizowanych przez PyrCaster, znajdziesz na stronie pyrcaster.pl.

Jestem osobą, której możesz zaufać

Chętnie nawiążę współpracę z Tobą lub Twoją firmą. Chętnie podejmę się nowych wyzwań. Znam odpowiedź na prawie wszystkie Twoje podastowe pytania. Sprawdź mnie!

Zapraszam do kontaktu

e-mail krystian@jakzrobicpodcast.pl
Telegram: t.me/jakzrobicpodcast

Zadzwoń

Napisz

z

Słuchaj

Obserwuj

Pobierz dwie checklisty profesjonalnego podcastera, która ułatwią Ci proces przygotowania, nagrywania i promocji podcastów.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam instrukcję pobrania Twoich plików.

Weź udział w moim kursie, który pomoże Ci wykorzystać nagrania audio i podcasty w zdalnym przekazywaniu wiedzy.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam ważną wiadomość.