Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/fbwpml.php) is not within the allowed path(s): (/home/krysti/domains/jakzrobicpodcast.pl:/tmp:/var/tmp:/home/krysti/.tmp:/home/krysti/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/krysti/domains/jakzrobicpodcast.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61
O mnie » Jak zrobić podcast

Krystian Zych

Znam odpowiedź na prawie każde Twoje podcastowe pytanie.

Dzięki mnie Twoje nagrania brzmią lepiej

O mnie

Nazywam się Krystian Zych. Od ponad 20 lat zajmuję się techniczną stroną prowadzenia biznesu. Swoje doświadczenie zdobywałem na prawie wszystkich stanowiskach informatycznych w małych firmach i dużych korporacjach. Zajmowałem się nadzorowaniem jakości obsługi klienta, prowadzeniem projektów informatycznych, ale przede wszystkim szkoleniami. Przeszkoliłem wiele tysięcy osób. Dziś już nie jestem w stanie ich wszystkich zliczyć.

Doświadczenie w dużych projektach, umiejętność dzielenia się wiedzą i bogate zaplecze techniczne bardzo mi pomogły, gdy postanowiłem zająć się jedną z najlepszych rzeczy wymyślonych przez człowieka – podcastami.

Co robię

Na co dzień zajmuję się produkcją podcastów.

Poza tym edytuję nagrania audio i video, prowadzę szkolenia i warsztaty podcastowe, uczę jak robić podcast, koordynuję działania związane z publikacją podcastów, współpracuję z dużymi firmami medialnymi, korporacjami, rozgłośniami radiowymi, instytucjami państwowymi, ale też z osobami prywatnymi i pomagam im wszystkim w tworzeniu i rozwoju podcastów.

Organizuję konferencje podcastowe, współpracuję z firmami hostingowymi, piszę artykuły i nagrywam filmy nt. podcastów.

Jestem także wykładowcą studiów podyplomowych na kierunku „Social Media & Content Design” w Wyższej Szkole Kadr Menedżerskich w Koninie.

O mnie

Edycja nagrań

Współpracuję na stałe z kilkunastoma podcasterami. Od czasu do czasu edytuję także nagrania dla kilku innych osób. Łącznie przygotowałem do publikacji ponad 600 odcinków różnych audycji.

Więcej o edycji podcastów znajdziesz na stronie z ofertą usług edycyjnych.

 

Ponad 20 współpracujących podcasterów

Ponad 1000 edytowanych nagrań

Konsultacje

Współpracuję zarówno z osobami fizycznymi, jak i dużymi firmami. Pomagam im wszystkim w rozwoju i tworzeniu podcastów. Do moich klientów należą m.in.:

O mnie
O mnie
O mnie
O mnie
O mnie
O mnie
O mnie
O mnie
O mnie
O mnie
O mnie
O mnie
O mnie
O mnie
O mnie
O mnie

Kursy i szkolenia

Organizuję kursy online, warsztaty i szkolenia stacjonarne dla firm i osób fizycznych. Tematyka dotyczy tworzenia, prowadzenia i publikacji podcastów, edycji nagrań, marketingu i promocji audycji. Program większości szkoleń przygotowywany jest na zamówienie odbiorcy.

Jeżeli jesteś zainteresowany prowadzonymi przeze mnie szkoleniami, skontaktuj się ze mną.

Kursy online dla początkujących i zaawansowanych podcasterów znajdziesz na stronie Akademii podcastera.

Artykuły

Moje artykuły na temat podcastów pojawiają się w różnych czasopismach i portalach internetowych.

Przykładowe artykuły:

Praktyczne porady dla startujących podcasterów 

Jak nagrywać podcast, żeby nie zanudzić słuchaczy? 

O mnie

Konferencje

Jestem współorganizatorem cyklu lokalnych konferencji podcastowych PyrCaster oraz największej polskiej konferencji podcastowej organizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Podcastów.

Więcej informacji o wydarzeniach organizowanych przez PyrCaster, znajdziesz na stronie pyrcaster.pl.

Podcasty, których dobrze się słucha

Chętnie nawiążę współpracę z Tobą lub Twoją firmą. Chętnie podejmę się nowych wyzwań. Znam odpowiedź na prawie wszystkie Twoje podastowe pytania. Sprawdź mnie!

Zapraszam do kontaktu

Obserwuj

Pobierz dwie checklisty profesjonalnego podcastera, która ułatwią Ci proces przygotowania, nagrywania i promocji podcastów.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam instrukcję pobrania Twoich plików.

Weź udział w moim kursie, który pomoże Ci wykorzystać nagrania audio i podcasty w zdalnym przekazywaniu wiedzy.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam ważną wiadomość.