Zasady współpracy

Żeby dobrze się nam pracowało i wszyscy byli zadowoleni ze współpracy, spisałem kilka reguł, których stosowanie pomoże w optymalizacji poświęconego czasu i pozwoli uniknąć nieporozumień.

Edycja nagrania

Robię co w mojej mocy, aby Twoje nagranie brzmiało najlepiej, jak to możliwe. Czasem jednak jakość nagrania jest tak niska, że jego edycja lub późniejsza publikacja może być niemożliwa. Jeżeli masz wątpliwości, napisz/zadzwoń/odezwij się na facebooku i prześlij fragment nagrania. Udzielę rady co można zrobić, aby Twoje nagrania były wyższej jakości i lepiej brzmiały.

Godziny pracy

  • Jestem do Twojej dyspozycji w każdy dzień roboczy między godz. 09:00 a 18:00;
  • W sytuacjach wyjątkowych mogę zająć się Twoim nagraniem po godzinie 18:00, ale wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Nie pracuję w weekendy oraz nocami. Na e-maile odpowiadam nie wcześniej, niż w najbliższym dniu roboczym po godz. 09:00.

Harmonogram prac

  • Aby Twoje nagranie brzmiało zadowalająco, wymaga pracy kilkukrotnie dłużej, niż czas jego trwania. Z tego powodu na przygotowanie pliku audio do publikacji rezerwuję 3 dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 -18:00;
  • Jeżeli otrzymam nagranie do edycji w poniedziałek przed godz. 18:00, będzie ono gotowe najpóźniej w czwartek do godz. 18:00. Jeżeli natomiast otrzymam nagranie do edycji w czwartek, będzie ono gotowe we wtorek, itd.;
  • Oczywiście jeśli uda mi się przygotować plik wcześniej, otrzymasz go wcześniej. Każde zlecenie wykonuję bowiem na bieżąco;
  • Jeżeli nagranie musi być przygotowane w terminie krótszym, niż 3 dni robocze, może to się wiązać z dodatkowymi kosztami.

Dodatkowe koszty

Jeżeli chcesz, aby Twoje nagranie zostało przygotowane w krótszym terminie, przy najbliższym rozliczeniu weź pod uwagę następujące koszty:

  • Czas realizacji 2 dni: +25%;
  • Czas realizacji 1 dzień: +50%;
  • Praca dodatkowa po godz. 18 lub w weekend (np. dodatkowa edycja pliku, konfiguracja serwisu WWW): +25%.

Dodatkowe wymogi

Mogę wgrać Twój plik na serwer, opublikować go umieszczając tytuł, grafikę nagłówkową i opis, wyłącznie na podstawie dostarczonych przez Ciebie danych. Nie tworzę/edytuję opisów, notatek czy grafik. Nie czuję się też kompetentny, by tworzyć tytuły odcinków. To Twoja, drogi podcasterze, rola.

Zapisz się na newsletter

Subskrybenci newslettera są powiadamiani o nowych materiałach publikowanych na stronie Jak zrobić podcast. Czasami także udostępniam kody rabatowe na moje szkolenia lub rozdaję inne smakołyki niedostępne dla pozostałych osób.