Artykuły

Tłumaczę jak rozwiązać problemy, z jakimi mogą borykać się początkujący podcasterzy.

Apple zepsuło podcasty

Apple zepsuło podcasty

Apple wczoraj opublikowało nową wersję oprogramowania, które m.in. ma umożliwiać dostęp do płatnych subskrypcji podcastowych. Zapowiadało się świetnie, wyszło jak zwykle.

Plusy i minusy nagrywania podcastu

Plusy i minusy nagrywania podcastu

Podcasty są popularne. Coraz popularniejsze. Czy to znaczy, że już czas, abyś również i Ty miał(a) swoją audycję? Rozważmy kilka ZA i PRZECIW.

Dzisiaj nie nagrywaj podcastu

Dzisiaj nie nagrywaj podcastu

Są takie dni, kiedy lepiej nie siadać przed mikrofonem. Na co zwrócić uwagę przed nagraniem, aby nasz głos brzmiał dobrze? Kiedy nie nagrywać podcastu?

Komputer do edycji podcastów

Komputer do edycji podcastów

Niedługo Boże Narodzenie, czyli czas, kiedy wielu z Was myśli o zmianie komputera na nowy. Jaki będzie odpowiedni do edycji podcastu?

Jak długi oznacza za długi?

Jak długi oznacza za długi?

Jaka jest optymalna długość odcinka? To często pojawiające się pytanie i mógłbym napisać np. “22 minuty”, ale postanowiłem podejść do tematu z innej strony.

3 serwisy ze statystykami dla podcasterów

3 serwisy ze statystykami dla podcasterów

Każdy chce wiedzieć ilu ma słuchaczy. Nawet osoby, które na co dzień mówią, że nie sprawdzają statystyk. Przedstawiam trzy serwisy, które ułatwią analizę słuchalności podcastu.

Pobierz checklisty profesjonalnego podcastera

Czy nagrywając i promując nowy odcinek podcastu masz pewność, że nic nie umknęło Twojej uwadze? O niczym nie zapomniałeś? Niezależnie od tego, czy nagrywasz solo, z gościem, w domu, zdalnie, czy w kawiarni, dwie checklisty profesjonalnego podcastera pomogą Ci w przygotowaniach i promocji każdego nagrania.

Obserwuj

Pobierz dwie checklisty profesjonalnego podcastera, która ułatwią Ci proces przygotowania, nagrywania i promocji podcastów.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam instrukcję pobrania Twoich plików.

Weź udział w moim kursie, który pomoże Ci wykorzystać nagrania audio i podcasty w zdalnym przekazywaniu wiedzy.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam ważną wiadomość.