Porozmawiajmy o podcastach

Porozmawiajmy o podcastach, to cykl opowieści o fantastycznych ludziach, ich pasjach, przeżyciach. To historie osób, które – tak jak my – kochają podcasty i właśnie za pomocą mikrofonu chcą podzielić się z nami swoją wiedzą, hobby, myślami.

O audycji

Porozmawiajmy o podcastach, to cykl rozmów z podcasterami. Opowiadają oni jak zaczęła się ich przygoda z podcastem, co ich kręci, co lubią, a także co sprawia im największy problem i jak sobie z nim radzą.

Rozmowy

Start Up My Life – Margo Ovsiienko

Posłuchajcie co o marketingu, budowaniu własnej marki, zarabianiu na podcastach i – oczywiście – o podcastach ma do powiedzenia Margo Ovsiienko, autorka bloga i podcastu Startup my life.

Mega głos Magdaleny Gościmskiej

Posłuchajcie co o podcastach, błędach językowych i ładnej wymowie ma do powiedzenia zawodowa lektorka Magdalena Gościmska, autorka podcastu Mega głos.

Jesteś podcasterem?

Niezależnie od tego jak długo prowadzisz swój podcast, zapraszam do wspólnego nagrania. Napisz kilka słów, być może kolejny odcinek Rozmów o podcastach będzie właśnie o Tobie.
Bądź na bieżąco
Subskrybenci newslettera są powiadamiani o nowych materiałach publikowanych na stronie Jak zrobić podcast. Czasami także udostępniam kody rabatowe na moje szkolenia lub rozdaję inne smakołyki niedostępne dla pozostałych osób.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup

Wpisz się na listę oczekujących

Osoby zapisane na listę oczekujących dostaną powiadomienie w momencie uruchomienia sprzedaży mojego kursu online "Podcast od A do Z"

Twój adres został zapisany. Będziemy w kontakcie!