O IT, dzieleniu się wiedzą, work-life balance i podcastach opowiada Damian Ruciński

z podcastu IT i Ty

Jeżeli interesujesz się tematyką IT, to na pewno znasz podcast Damiana. Jeżeli interesujesz się podcastami w ogóle, ale niekoniecznie technicznymi, to także być może kojarzysz Damiana z jego cotygodniowych wpisów w mediach społecznościowych, w których chwali się co do niego przemawia.

Więc skoro wszyscy znają Damiana, to ja już go przedstawiać nie będę. 😉 Ale zobacz, co Damian sam o sobie pisze na swojej stronie internetowej.

Damian o sobie

Do świata IT postanowiłem wejść pod koniec ubiegłego stulecia, co poskutkowało zdobyciem tytułu magistra inżyniera na Politechnice Świętokrzyskiej na wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki, w specjalności Informatyka Techniczna. Od tamtej pory nieustannie mnie on fascynuje i zachęca do poznawania jego tajemnic.
(…)
Hobby, które towarzyszy mojej rodzinie to gry planszowe – gramy i próbujemy projektować.

0 Comments

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Krystian Zych

Zajmuje się edycją podcastów, prowadzi szkolenia i warsztaty podcastowe, uczy jak robić podcast, koordynuje działania związane z publikacją podcastów, współpracuje z dużymi firmami medialnymi, korporacjami, rozgłośniami radiowymi, instytucjami państwowymi, ale też z osobami prywatnymi i pomaga im wszystkim w tworzeniu i rozwoju podcastów. Organizuje także konferencje podcastowe, współpracuje z firmami hostingowymi, pisze artykuły i nagrywa filmy nt. podcastów.

Checklisty profesjonalnego podcastera

Pobierz dwie checklisty

Czy nagrywając i promując nowy odcinek podcastu masz pewność, że nic nie umknęło Twojej uwadze? O niczym nie zapomniałeś? Niezależnie od tego, czy nagrywasz solo, z gościem, w domu, zdalnie, czy w kawiarni, dwie checklisty profesjonalnego podcastera pomogą Ci w przygotowaniach i promocji każdego nagrania.

Pobierz dwie checklisty profesjonalnego podcastera, która ułatwią Ci proces przygotowania, nagrywania i promocji podcastów.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam instrukcję pobrania Twoich plików.

Weź udział w moim kursie, który pomoże Ci wykorzystać nagrania audio i podcasty w zdalnym przekazywaniu wiedzy.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam ważną wiadomość.

[]