O rozwoju osobistym opowiada Wojciech Strózik

z podcastu Rozwój osobisty dla każdego

Gdy pierwszy raz wpadł mi w oko (jeszcze wtedy nie w ucho) podcast Wojtka, pomyślałem „nie przepadam za podcastami rozwojowymi, więc to nie dla mnie”. Ale szybko zmieniłem zdanie, bo Rozwój osobisty dla każdego nie jest typowym podcastem o rozwoju. Posłuchałem i… tak już mi zostało. Dlatego postanowiłem zaprosić Wojtka do wspólnego nagrania. Zapraszam Was serdecznie do wysłuchania naszej rozmowy o rozwoju osobistym o dobrych i złych „kołczach”, o byciu liderem i o dzieleniu się wiedzą. No i oczywiście o podcastach. 

Wojciech Strózik o sobie

Jak zbudować i rozwijać efektywny zespół. Jak prawidłowo zaprojektować procesy, aby działać skutecznie i odnosić sukcesy. Mam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tych obszarach i lubię pomagać.

Strony www i osoby wymienione w podcaście

Sprzęt używany przez Wojtka

0 Comments

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

6 + siedem =

O autorze

Krystian Zych

Zajmuje się edycją podcastów, prowadzi szkolenia i warsztaty podcastowe, uczy jak robić podcast, koordynuje działania związane z publikacją podcastów, współpracuje z dużymi firmami medialnymi, korporacjami, rozgłośniami radiowymi, instytucjami państwowymi, ale też z osobami prywatnymi i pomaga im wszystkim w tworzeniu i rozwoju podcastów. Organizuje także konferencje podcastowe, współpracuje z firmami hostingowymi, pisze artykuły i nagrywa filmy nt. podcastów.

Checklisty profesjonalnego podcastera

Pobierz dwie checklisty

Czy nagrywając i promując nowy odcinek podcastu masz pewność, że nic nie umknęło Twojej uwadze? O niczym nie zapomniałeś? Niezależnie od tego, czy nagrywasz solo, z gościem, w domu, zdalnie, czy w kawiarni, dwie checklisty profesjonalnego podcastera pomogą Ci w przygotowaniach i promocji każdego nagrania.

Pobierz dwie checklisty profesjonalnego podcastera, która ułatwią Ci proces przygotowania, nagrywania i promocji podcastów.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam instrukcję pobrania Twoich plików.

Weź udział w moim kursie, który pomoże Ci wykorzystać nagrania audio i podcasty w zdalnym przekazywaniu wiedzy.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam ważną wiadomość.

[]