Praktycznie o treningu opowiada Artur Mohr

z podcastu Praktyczna Strona Treningu

Z Arturem mieliśmy się spotkać osobiście i ten odcinek miał się pojawić miesiąc temu. Niestety nie udało się nam spotkać, epidemia pokrzyżowała wszystkie plany, ale udało nam się dopasować terminy i porozmawiać online.

AWF Katowice o Arturze

Trener z wieloletnią praktyką.
Pomysłodawca i założyciel centrum treningowego CrossFit Hussars.

Felietony i artykuły swojego autorstwa upublicznia w mediach społecznościowych pod nazwą Praktyczna Strona Treningu.

Specjalizuje się w edukacji motorycznej i konceptach treningowych poprawiającym przekrojowo możliwości w obrębie wielu cech motorycznych jednocześnie.

Występuje publicznie w ramach szkoleń i wykładów.

Fundamentem jego pracy jest budowanie świadomości motorycznej podopiecznych, która w ujęciu długofalowym jest jedynym sposobem na efektywny i bezpieczny trening.

Sprzęt używany przez Artura

  • Mikrofony RØDE M3 (Ceneo)
  • Recorder Tascam DR-40x (Ceneo)

0 Comments

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Krystian Zych

Zajmuje się edycją podcastów, prowadzi szkolenia i warsztaty podcastowe, uczy jak robić podcast, koordynuje działania związane z publikacją podcastów, współpracuje z dużymi firmami medialnymi, korporacjami, rozgłośniami radiowymi, instytucjami państwowymi, ale też z osobami prywatnymi i pomaga im wszystkim w tworzeniu i rozwoju podcastów. Organizuje także konferencje podcastowe, współpracuje z firmami hostingowymi, pisze artykuły i nagrywa filmy nt. podcastów.

Checklisty profesjonalnego podcastera

Pobierz dwie checklisty

Czy nagrywając i promując nowy odcinek podcastu masz pewność, że nic nie umknęło Twojej uwadze? O niczym nie zapomniałeś? Niezależnie od tego, czy nagrywasz solo, z gościem, w domu, zdalnie, czy w kawiarni, dwie checklisty profesjonalnego podcastera pomogą Ci w przygotowaniach i promocji każdego nagrania.

Pobierz dwie checklisty profesjonalnego podcastera, która ułatwią Ci proces przygotowania, nagrywania i promocji podcastów.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam instrukcję pobrania Twoich plików.

Weź udział w moim kursie, który pomoże Ci wykorzystać nagrania audio i podcasty w zdalnym przekazywaniu wiedzy.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam ważną wiadomość.

[]