Na podcast Dominika – jak na wiele ciekawych rzeczy – trafiłem zupełnie przypadkiem. Po wysłuchaniu pierwszego odcinka wiedziałem, że to jedno z moich największych odkryć roku.

Posłuchajcie co o podcastach i podcastowaniu ma do powiedzenia Dominik Juszczyk, Gallup-Certified Strengths Coach (jeden z czterech w Polsce), autor bloga Near Perfect Performance i podcastu Z pasją o mocnych stronach.

 

Dominik Juszczyk o sobie

Nazywam się Dominik Juszczyk. W życiu i w codziennej pracy staram się wdrażać najlepsze praktyki, które mają zwiększyć produktywność moją i zespołu z którym pracuję. Staram się wykorzystać maksymalnie każdy dzień. Cieszę się moimi porannymi treningami biegowymi.

Moje top 5 mocnych stron
Individualization | Arranger | Learner | Empathy | Intellection

Strony www wspomniane w podcaście

Sprzęt używany przez Dominika

* Amazon.de oferuje bezpłatną przesyłkę do Polski przy zamówieniach od 39 EUR.

Plik do pobrania na komputer.

Bądź na bieżąco
Subskrybenci newslettera są powiadamiani o nowych materiałach publikowanych na stronie Jak zrobić podcast. Czasami także udostępniam kody rabatowe na moje szkolenia lub rozdaję inne smakołyki niedostępne dla pozostałych osób.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup

Wpisz się na listę oczekujących

Osoby zapisane na listę oczekujących dostaną powiadomienie w momencie uruchomienia sprzedaży mojego kursu online "Podcast od A do Z"

Twój adres został zapisany. Będziemy w kontakcie!