fbpx

3 bezpłatne programy do nagrywania dźwięku

by Porady

NOWĄ WERSJĘ FILMU ZNAJDZIESZ POD ADRESEM

5 programów do nagrywania i edycji dźwięku

Przedstawiam trzy bezpłatne programy, za pomocą których można nagrywać i edytować nagrania audio. Programy te przydadzą się, jeżeli nagrywasz osobno głos, osobno obraz do swoich materiałów szkoleniowych, nagrywasz podcast, lub przygotowujesz podkład dźwiękowy do filmu reklamującego Twoją stronę www.

Linki do pobrania aplikacji:
1. Free Audio Editor: http://free-audio-editor.com/
2. Wavepad: http://www.nch.com.au/wavepad/
3. Audacity: http://www.audacityteam.org/

Osobiście polecam Audacity. Jest to doskonały program o sporych możliwościach, a przy tym wcale nie jest skomplikowany w obsłudze.

O autorze

Krystian Zych

Krystian Zych

Zajmuje się edycją podcastów, prowadzi szkolenia i warsztaty podcastowe, uczy jak robić podcast, koordynuje działania związane z publikacją podcastów, współpracuje z dużymi firmami medialnymi, korporacjami, rozgłośniami radiowymi, instytucjami państwowymi, ale też z osobami prywatnymi i pomaga im wszystkim w tworzeniu i rozwoju podcastów. Organizuje także konferencje podcastowe, współpracuje z firmami hostingowymi, pisze artykuły i nagrywa filmy nt. podcastów.

Checklisty profesjonalnego podcastera

Pobierz dwie checklisty

Czy nagrywając i promując nowy odcinek podcastu masz pewność, że nic nie umknęło Twojej uwadze? O niczym nie zdarzyło Ci się zapomnieć? Niezależnie od tego, czy nagrywasz solo, z gościem, w domu, zdalnie, czy w kawiarni, dwie checklisty profesjonalnego podcastera pomogą Ci w przygotowaniach i promocji każdego nagrania.

Zapisz się na PODletter, a w podziękowaniu otrzymasz dwie checklisty, z których korzystam przy każdym nagraniu.

Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie drogą e-mailową newslettera PODletter Free, oraz od czasu do czasu informacji handlowych, kodów rabatowych i zaproszeń na wydarzenia.

Pobierz dwie checklisty profesjonalnego podcastera, która ułatwią Ci proces przygotowania, nagrywania i promocji podcastów.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam instrukcję pobrania Twoich plików.

Weź udział w moim kursie, który pomoże Ci wykorzystać nagrania audio i podcasty w zdalnym przekazywaniu wiedzy.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam ważną wiadomość.

[]