Dlaczego powinniśmy promować Google Podcasts

by Porady

Google niedawno wydał nową aplikację do słuchania podcastów. Prostą, ograniczoną funkcjonalnie, ale dzięki temu fantastyczną dla słuchaczy o mniejszej wiedzy technicznej. W czym może nam pomóc Google Podcasts i dlaczego powinniśmy promować tą aplikację wśród słuchaczy?

Jeżeli chcesz się upewnić, że twój podcast dostępny będzie w Google Podcasts, albo jeżeli chcesz wygenerować link bezpośrednio dla aplikacji, zajrzyj tutaj:
https://search.google.com/devtools/podcast/preview
Podgląd dostępny jest na urządzeniach z Androidem.

Jeżeli chcesz użyć gotowych grafik do umieszczenia na swojej stronie internetowej, zajrzyj tu:
https://developers.google.com/search/docs/data-types/images/google_podcasts_brand_assets.zip

0 Comments

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Krystian Zych

Zajmuje się edycją podcastów, prowadzi szkolenia i warsztaty podcastowe, uczy jak robić podcast, koordynuje działania związane z publikacją podcastów, współpracuje z dużymi firmami medialnymi, korporacjami, rozgłośniami radiowymi, instytucjami państwowymi, ale też z osobami prywatnymi i pomaga im wszystkim w tworzeniu i rozwoju podcastów. Organizuje także konferencje podcastowe, współpracuje z firmami hostingowymi, pisze artykuły i nagrywa filmy nt. podcastów.

Checklisty profesjonalnego podcastera

Pobierz dwie checklisty

Czy nagrywając i promując nowy odcinek podcastu masz pewność, że nic nie umknęło Twojej uwadze? O niczym nie zapomniałeś? Niezależnie od tego, czy nagrywasz solo, z gościem, w domu, zdalnie, czy w kawiarni, dwie checklisty profesjonalnego podcastera pomogą Ci w przygotowaniach i promocji każdego nagrania.

Pobierz dwie checklisty profesjonalnego podcastera, która ułatwią Ci proces przygotowania, nagrywania i promocji podcastów.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam instrukcję pobrania Twoich plików.

Weź udział w moim kursie, który pomoże Ci wykorzystać nagrania audio i podcasty w zdalnym przekazywaniu wiedzy.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam ważną wiadomość.

[]