Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/fbwpml.php) is not within the allowed path(s): (/home/krysti/domains/jakzrobicpodcast.pl:/tmp:/var/tmp:/home/krysti/.tmp:/home/krysti/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/krysti/domains/jakzrobicpodcast.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61
Pamela – nagrywanie rozmów na Skype » Jak zrobić podcast

Pamela – nagrywanie rozmów na Skype

by Porady

Pamela jest aplikacją, której główną funkcjonalnością jest nagrywanie rozmów audio i video na Skype. Piszę “główną”, ponieważ poza wymienionymi, ma jeszcze kilka innych zalet, niekiedy bardzo przydatnych.

Skupiając się jednak na nagraniach audio – najważniejszej funkcjonalności dla podcastera – muszę wspomnieć o niezwykle wygodnym sposobie rejestrowania dźwięku. Nagrany plik zawiera dwa kanały, jeden jest nagraniem Twojego głosu, drugi, głodu Twojego rozmówcy. Dzięki takiej konfiguracji edycja pliku, czy choćby dopasowanie poziomów głośności jest dużo prostsze.

Pamela nagrywa w kilku formatach, warto wybrać albo wysokiej jakości mp3, albo WAV. Ja korzystam z tego drugiego.

Zrzut ekranu 2016-06-06 09.56.03

Bezpłatna wersja pozwala na nagranie trwające do 15 minut. Aby móc nagrywać dłuższe rozmowy, należy wykupić wersję Professional.


Strona www: www.pamela.biz

2 komentarze

 1. Mikołaj | Życie w podróży

  Co myślisz o innych bezpłatnych programach do nagrywania np. Zencastr ? W zasadzie nie jest to nawet program, co aplikacja w przeglądarce nie wymuszająca na naszym rozmówcy instalowania czegokolwiek 🙂 I chyba jest bezplatna.

  Reply
  • Krystian Zych

   Zencastr jest nie tyle programem, co usługą dostępną w sieci. Przynajmniej nie w takim sensie, jak rozumiemy programy. Testowałem, jestem zadowolony. Na pewno zrobię o tym niedługo jakiś filmik, bo zdecydowanie jest to narzędzie godne polecenia. Zencastr jest bezpłatny… jeszcze. Pewnego dnia pojawią się opłaty, ale szczegółów nie znam.

   Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Krystian Zych

Zajmuje się edycją podcastów, prowadzi szkolenia i warsztaty podcastowe, uczy jak robić podcast, koordynuje działania związane z publikacją podcastów, współpracuje z dużymi firmami medialnymi, korporacjami, rozgłośniami radiowymi, instytucjami państwowymi, ale też z osobami prywatnymi i pomaga im wszystkim w tworzeniu i rozwoju podcastów. Organizuje także konferencje podcastowe, współpracuje z firmami hostingowymi, pisze artykuły i nagrywa filmy nt. podcastów.

Checklisty profesjonalnego podcastera

Pobierz dwie checklisty

Czy nagrywając i promując nowy odcinek podcastu masz pewność, że nic nie umknęło Twojej uwadze? O niczym nie zapomniałeś? Niezależnie od tego, czy nagrywasz solo, z gościem, w domu, zdalnie, czy w kawiarni, dwie checklisty profesjonalnego podcastera pomogą Ci w przygotowaniach i promocji każdego nagrania.

Pobierz checklisty profesjonalnego podcastera

Czy nagrywając i promując nowy odcinek podcastu masz pewność, że nic nie umknęło Twojej uwadze? O niczym nie zapomniałeś? Niezależnie od tego, czy nagrywasz solo, z gościem, w domu, zdalnie, czy w kawiarni, dwie checklisty profesjonalnego podcastera pomogą Ci w przygotowaniach i promocji każdego nagrania.

Zadzwoń

Napisz

z

Słuchaj

Obserwuj

Pobierz dwie checklisty profesjonalnego podcastera, która ułatwią Ci proces przygotowania, nagrywania i promocji podcastów.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam instrukcję pobrania Twoich plików.

Weź udział w moim kursie, który pomoże Ci wykorzystać nagrania audio i podcasty w zdalnym przekazywaniu wiedzy.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam ważną wiadomość.