Słuchaliście kiedyś podcastu, w którym gospodarz skacze pomiędzy lewym i prawym kanałem, a do tego robi to chaotycznie i nieprzewidywanie? Ja próbowałem. Nie udało mi się wysłuchać do końca.

Dlatego bardzo Was wszystkich proszę, publikujcie swoje audycje w mono, a jeżeli z jakiegoś powodu musicie publikować je w stereo, postarajcie się, aby głos był identyczny w obu kanałach.

== MIESIĄC SPREAKERA ZA DARMO ==

Z kodem „krystian” otrzymasz miesiąc darmowego planu Pro na Spreakerze. Wpisz kod w zamówieniu lub kliknij w link https://jakzrobicpodcast.pl/spreaker

Bądź na bieżąco
Subskrybenci newslettera są powiadamiani o nowych materiałach publikowanych na stronie Jak zrobić podcast. Czasami także udostępniam kody rabatowe na moje szkolenia lub rozdaję inne smakołyki niedostępne dla pozostałych osób.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup

Wpisz się na listę oczekujących

Osoby zapisane na listę oczekujących dostaną powiadomienie w momencie uruchomienia sprzedaży mojego kursu online "Podcast od A do Z"

Twój adres został zapisany. Będziemy w kontakcie!