Program afiliacyjny

Jesteś podcasterem, albo ktoś z Twoich znajomych jest podcasterem? Weź udział w pierwszym w Polsce podcastowym programie afiliacyjnym.

25 zł za poleconą osobę

Jeżeli polecona przez Ciebie osoba zamówi edycję nagrania swojego podcastu, otrzymasz 25 zł.

25 zł za pakiet startowy

Jeżeli polecona przez Ciebie osoba zamówi Pakiet startowy, otrzymasz 25 zł.

Jeden odcinek gratis

Jeżeli korzystasz z moich usług, a polecona przez Ciebie osoba prześle do edycji co najmniej 4 odcinki w ciągu pierwszego miesiąca współpracy, dodatkowo otrzymasz edycję jednego odcinka gratis.

Jak to działa?

Zaproś znajomych do skorzystania z moich usług edycyjnych. Za każdego podcastera, który nawiąże ze mną współpracę i prześle do edycji swoje pierwsze nagranie lub zamówi Pakiet startowy, otrzymasz wynagrodzenie.

Im więcej osób zaprosisz, tym więcej zarobisz.

Jak to zrobić?

Poproś, aby podcaster powołał się na Ciebie (np. podając Twój adres e-mail w formularzu kontaktowym). Dla pewności możesz także wysłać mi e-mail z informacją o poleconej przez Ciebie osobie.

Dodatkowe warunki

  1. Jeżeli polecona przez Ciebie osoba zamówi zarówno Pakiet startowy, jak i edycję nagrania, otrzymasz 2x25 zł.
  2. Przez miesiąc, o którym mowa powyżej w punkcie 3, zarówno Ty jak i polecona przez Ciebie osoba musicie korzystać z moich usług edycji nagrań.
  3. Zarobiona kwota przesyłana jest na wskazane konto PayPal w terminie do 7 dni od rozliczenia z poleconą osobą.

Zapisz się na newsletter

Subskrybenci newslettera są powiadamiani o nowych materiałach publikowanych na stronie Jak zrobić podcast. Czasami także udostępniam kody rabatowe na moje szkolenia lub rozdaję inne smakołyki niedostępne dla pozostałych osób.