O sztucznej inteligencji opowiada Vladimir Alekseichenko

z podcastu Biznes myśli

Czy potrafisz wymienić 5 sytuacji w codziennym życiu, w których stykasz się ze sztuczną inteligencją? Czy masz pewność, że głos, który słyszysz przez telefon czy Skype należy do człowieka, a nie maszyny? Czy potrafisz wygrać w Go?

Mój dzisiejszy gość na co dzień porusza się w sferach, o istnieniu których wiele osób nie ma w ogóle pojęcia. Abstrakcyjny świat rodem z filmów science-fiction to dla niego chleb powszedni. A najlepsze jest to, że potrafi o tym świecie opowiadać bardzo przystępnym językiem w bardzo przyjemny sposób.

Poznajcie Vladimira Alekseichenko i jego podcast Biznes myśli.

Vladimir Alekseichenko o Biznesie myśli

Podcast o sztucznej inteligencji. Jeżeli chcesz być krok do przodu przed swoją konkurencją, usprawnić jakość produktu czy podejmować bardziej trafne decyzji, to podcast “Biznes myśli…” jest dla Ciebie. Zapraszam.

Strony www i osoby wymienione w podcaście

Sprzęt używany przez Vladimira

  • Mikrofon USB Blue Snowball (Ceneo)

1 Comment

  1. Szymon Owedyk

    Cenne myśli o sztucznej inteligencji. Dzięki za ten odcinek. Ja swój podcast zrobiłem w aplikacji Anchor.

    Reply

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Krystian Zych

Zajmuje się edycją podcastów, prowadzi szkolenia i warsztaty podcastowe, uczy jak robić podcast, koordynuje działania związane z publikacją podcastów, współpracuje z dużymi firmami medialnymi, korporacjami, rozgłośniami radiowymi, instytucjami państwowymi, ale też z osobami prywatnymi i pomaga im wszystkim w tworzeniu i rozwoju podcastów. Organizuje także konferencje podcastowe, współpracuje z firmami hostingowymi, pisze artykuły i nagrywa filmy nt. podcastów.

Checklisty profesjonalnego podcastera

Pobierz dwie checklisty

Czy nagrywając i promując nowy odcinek podcastu masz pewność, że nic nie umknęło Twojej uwadze? O niczym nie zapomniałeś? Niezależnie od tego, czy nagrywasz solo, z gościem, w domu, zdalnie, czy w kawiarni, dwie checklisty profesjonalnego podcastera pomogą Ci w przygotowaniach i promocji każdego nagrania.

Pobierz dwie checklisty profesjonalnego podcastera, która ułatwią Ci proces przygotowania, nagrywania i promocji podcastów.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam instrukcję pobrania Twoich plików.

Weź udział w moim kursie, który pomoże Ci wykorzystać nagrania audio i podcasty w zdalnym przekazywaniu wiedzy.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam ważną wiadomość.

[]