Ta co słucha i gada, czyli Kamila Goryszewska

z podcastu Słucham gadam

Kobieta pracująca, która żadnej pracy i żadnego tematu się nie boi. W swoich podcastach mówi dużo, słucha jeszcze więcej.

Zapraszam na mega długą rozmowę z Kamilą Goryszewską, autorką podcastu Słucham Gadam. Tym razem to ja głównie słucham, a Kamila głównie gada. Kamila przeze mnie prawie umarła z głodu, za co bardzo przepraszam. O ile wiem, przeżyła, a dzięki jej poświęceniu mogę Wam zaprezentować rozmowę z osobą tysiąca zawodów i tysiąca pomysłów na audycje. 🙂 Przepraszam za niedoskonałą jakość dźwięku, rozmowa nagrywana była przez Skype, który tego dnia chyba nie miał dobrego humoru.

Kamila Goryszewska o Słucham Gadam

Nie ma dla mnie większej przyjemności niż rozmowa jeden na jeden, bez ustalonej listy pytań, za to z pełną gotowością na wszystko co w trakcie może się wydarzyć. (…)

Lubię dobrze o sobie myśleć, lubię czasem pomyśleć, że jestem dobrym człowiekiem, dlatego nie chcę samolubnie cieszyć się tymi historiami, ale podzielić się nimi z Tobą.

Strony www i osoby wymienione w podcaście

Sprzęt używany przez Kamilę

 • Zoom H4n Pro (Ceneo)
 • Mikrofon Behringer XM8500 (Ceneo)

2 komentarze

 1. Fi Filipowski

  DObry odcinek, lubie takie historie…
  Ja sam nagrywam podcast swój od 12 lat i w większości zgadzam się z wami…

  Odcinki na setę czasem są lepsze nież te mocno edytowane, choć czasem zdarzało mi się montować odcinek 3 tygodnie…

  Pozdrawiam, filip

  Nie tylko dla orłów

  Reply
 2. Katarzyna Bieleniewicz

  Świetna rozmowa. Kamilę uwielbiam i jej głos i historie. Wróżę jej świetlną przyszłość, jej podcast jest wyjątkowy.

  Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Krystian Zych

Zajmuje się edycją podcastów, prowadzi szkolenia i warsztaty podcastowe, uczy jak robić podcast, koordynuje działania związane z publikacją podcastów, współpracuje z dużymi firmami medialnymi, korporacjami, rozgłośniami radiowymi, instytucjami państwowymi, ale też z osobami prywatnymi i pomaga im wszystkim w tworzeniu i rozwoju podcastów. Organizuje także konferencje podcastowe, współpracuje z firmami hostingowymi, pisze artykuły i nagrywa filmy nt. podcastów.

Checklisty profesjonalnego podcastera

Pobierz dwie checklisty

Czy nagrywając i promując nowy odcinek podcastu masz pewność, że nic nie umknęło Twojej uwadze? O niczym nie zapomniałeś? Niezależnie od tego, czy nagrywasz solo, z gościem, w domu, zdalnie, czy w kawiarni, dwie checklisty profesjonalnego podcastera pomogą Ci w przygotowaniach i promocji każdego nagrania.

Obserwuj

Pobierz dwie checklisty profesjonalnego podcastera, która ułatwią Ci proces przygotowania, nagrywania i promocji podcastów.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam instrukcję pobrania Twoich plików.

Weź udział w moim kursie, który pomoże Ci wykorzystać nagrania audio i podcasty w zdalnym przekazywaniu wiedzy.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam ważną wiadomość.