Edytując materiał przed publikacją chciałem zostawić godzinne nagranie. Nie udało się. Zbyt wiele cennych rzeczy musiałbym usunąć. No to może 1 godz. 15 minut, pomyślałem. Nie udało się. 1,5 godz. – także się nie udało. Otrzymujecie więc blisko 2 godzinną rozmowę z niezwykle ciekawym człowiekiem. Zapewniam Was, że słuchanie dzisiejszego odcinka będzie naprawdę dobrze spędzonym czasem. Do ostatniej sekundy.

Posłuchajcie co o życiu, podcastach, byciu proaktywnym, hejterach i braku mikrofonu ma do powiedzenia Radosław Budnicki, autor podcastu Lepiej teraz.

Radek Budnicki o Lepiej teraz

W moim podcaście znajdziesz porady dotyczące tworzenia kreatywnego życia i biznesu oraz inspirujące historie gości, których zapraszam do opowiedzenia o sobie.

Marzę, by każdy z nas poszukiwał szczęścia w tworzeniu, a nie skupiał się tylko na samym podążaniem za pieniędzmi. Wierzę, że prawdziwe szczęście osiąga się, gdy naszemu życiu przyświeca konkretny cel, który wzbogaca życie wszystkich ludzi i poprzez dawanie prawdziwej wartości sprawia, że osiągamy spełnienie.

Żyjemy w czasach, gdy nowe technologie i dostęp do internetu dały nam równe szanse i niewykorzystanie ich byłoby ogromnym błędem. Mój podcast ma pomóc w wykorzystaniu tego momentu. Nie ma sensu czekać na właściwy moment. Zrobisz to razem ze mną. LEPIEJ TERAZ 🙂

Strony www i osoby wymienione w podcaście

Sprzęt używany przez Radka

* Amazon.de oferuje bezpłatną przesyłkę do Polski przy zamówieniach od 39 EUR.

Plik do pobrania na komputer