Lepiej teraz. Bo jak nie teraz, to kiedy? – Radosław Budnicki

z podcastu Lepiej teraz

Edytując materiał przed publikacją chciałem zostawić godzinne nagranie. Nie udało się. Zbyt wiele cennych rzeczy musiałbym usunąć. No to może 1 godz. 15 minut, pomyślałem. Nie udało się. 1,5 godz. – także się nie udało. Otrzymujecie więc blisko 2 godzinną rozmowę z niezwykle ciekawym człowiekiem. Zapewniam Was, że słuchanie dzisiejszego odcinka będzie naprawdę dobrze spędzonym czasem. Do ostatniej sekundy.

Posłuchajcie co o życiu, podcastach, byciu proaktywnym, hejterach i braku mikrofonu ma do powiedzenia Radosław Budnicki, autor podcastu Lepiej teraz.

Radek Budnicki o Lepiej teraz

W moim podcaście znajdziesz porady dotyczące tworzenia kreatywnego życia i biznesu oraz inspirujące historie gości, których zapraszam do opowiedzenia o sobie.

Marzę, by każdy z nas poszukiwał szczęścia w tworzeniu, a nie skupiał się tylko na samym podążaniem za pieniędzmi. Wierzę, że prawdziwe szczęście osiąga się, gdy naszemu życiu przyświeca konkretny cel, który wzbogaca życie wszystkich ludzi i poprzez dawanie prawdziwej wartości sprawia, że osiągamy spełnienie.

Żyjemy w czasach, gdy nowe technologie i dostęp do internetu dały nam równe szanse i niewykorzystanie ich byłoby ogromnym błędem. Mój podcast ma pomóc w wykorzystaniu tego momentu. Nie ma sensu czekać na właściwy moment. Zrobisz to razem ze mną. LEPIEJ TERAZ 🙂

Strony www i osoby wymienione w podcaście

Sprzęt używany przez Radka

  • Zoom H1 (2 szt.) (Ceneo)

0 Comments

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Krystian Zych

Zajmuje się edycją podcastów, prowadzi szkolenia i warsztaty podcastowe, uczy jak robić podcast, koordynuje działania związane z publikacją podcastów, współpracuje z dużymi firmami medialnymi, korporacjami, rozgłośniami radiowymi, instytucjami państwowymi, ale też z osobami prywatnymi i pomaga im wszystkim w tworzeniu i rozwoju podcastów. Organizuje także konferencje podcastowe, współpracuje z firmami hostingowymi, pisze artykuły i nagrywa filmy nt. podcastów.

Checklisty profesjonalnego podcastera

Pobierz dwie checklisty

Czy nagrywając i promując nowy odcinek podcastu masz pewność, że nic nie umknęło Twojej uwadze? O niczym nie zapomniałeś? Niezależnie od tego, czy nagrywasz solo, z gościem, w domu, zdalnie, czy w kawiarni, dwie checklisty profesjonalnego podcastera pomogą Ci w przygotowaniach i promocji każdego nagrania.

Obserwuj

Pobierz dwie checklisty profesjonalnego podcastera, która ułatwią Ci proces przygotowania, nagrywania i promocji podcastów.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam instrukcję pobrania Twoich plików.

Weź udział w moim kursie, który pomoże Ci wykorzystać nagrania audio i podcasty w zdalnym przekazywaniu wiedzy.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam ważną wiadomość.