Sposób na życie w podróży

by Mikołaj Cichomski | Porozmawiajmy o podcastach

Pewnie dzisiaj, gdy słuchasz tego odcinka, Mikołaj jest gdzieś w podróży. Po powrocie możemy jednak liczyć nie tylko na relację z wyjazdu, ale i nowy odcinek podróżniczego podcastu.

Posłuchajcie co o podróżach, blogowaniu, podcastach i łączeniu przyjemnego z pożytecznym ma do powiedzenia Mikołaj Cichomski, autor bloga i podcastu Życie w podróży.

Mikołaj Cichomski o Życiu w podróży

Mam na imię Mikołaj i prowadzę blog podróżniczo- lifestyl’owy. Dla siebie i dla tych, których pcha jakaś nieznana siła w odległe kierunki, siła poznawania nowych miejsc, ludzi , zwyczajów. Dla tych, którzy mimo strachu przed tym, co nie do końca znane, chcą się odważyć żyć nie tylko pracą w korporacji, ale też poza nią.

Ważną częścią bloga jest podcast, w którym prowadzę rozmowy z moimi gośćmi, głównie w tematyce globtroterskiej. Pomysły na podróże, relacje z wypraw, praktyczne porady, wszystko to połączone ze zdjęciami i filmami i zgodnie z moim mottem życiowym: „Statek jest bezpieczny, kiedy stoi w porcie, lecz nie po to buduje się statki, aby stały w portach”.

Strony www wymienione w podcaście

Sprzęt używany przez Mikołaja

* Amazon.de oferuje bezpłatną przesyłkę do Polski przy zamówieniach od 39 EUR.

Plik do pobrania na komputer

Bądź na bieżąco
Subskrybenci newslettera są powiadamiani o nowych materiałach publikowanych na stronie Jak zrobić podcast. Czasami także udostępniam kody rabatowe na moje szkolenia lub rozdaję inne smakołyki niedostępne dla pozostałych osób.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup

Wpisz się na listę oczekujących

Osoby zapisane na listę oczekujących dostaną powiadomienie w momencie uruchomienia sprzedaży mojego kursu online "Podcast od A do Z"

Twój adres został zapisany. Będziemy w kontakcie!