Sposób na życie w podróży

by Mikołaj Cichomski | Porozmawiajmy o podcastach

Pewnie dzisiaj, gdy słuchasz tego odcinka, Mikołaj jest gdzieś w podróży. Po powrocie możemy jednak liczyć nie tylko na relację z wyjazdu, ale i nowy odcinek podróżniczego podcastu.

Posłuchajcie co o podróżach, blogowaniu, podcastach i łączeniu przyjemnego z pożytecznym ma do powiedzenia Mikołaj Cichomski, autor bloga i podcastu Życie w podróży.

Mikołaj Cichomski o Życiu w podróży

Mam na imię Mikołaj i prowadzę blog podróżniczo- lifestyl’owy. Dla siebie i dla tych, których pcha jakaś nieznana siła w odległe kierunki, siła poznawania nowych miejsc, ludzi , zwyczajów. Dla tych, którzy mimo strachu przed tym, co nie do końca znane, chcą się odważyć żyć nie tylko pracą w korporacji, ale też poza nią.

Ważną częścią bloga jest podcast, w którym prowadzę rozmowy z moimi gośćmi, głównie w tematyce globtroterskiej. Pomysły na podróże, relacje z wypraw, praktyczne porady, wszystko to połączone ze zdjęciami i filmami i zgodnie z moim mottem życiowym: „Statek jest bezpieczny, kiedy stoi w porcie, lecz nie po to buduje się statki, aby stały w portach”.

Strony www wymienione w podcaście

Sprzęt używany przez Mikołaja

* Amazon.de oferuje bezpłatną przesyłkę do Polski przy zamówieniach od 39 EUR.

Plik do pobrania na komputer