Wśród zieleni o podcastach opowiada Agnieszka Zdunek

z podcastu Jest zielono

Gdyby zacząć wymieniać wszystkie rzeczy, którymi zajmuje się moja rozmówczyni, wyszłaby z tego chyba książka. Gdyby dołożyć do tego niezrealizowane pomysły, na które po prostu nie ma czasu, mielibyśmy całą sagę. Na szczęście w nawale obowiązków i projektów znalazła czas, aby opowiedzieć Wam o swoim podcaście.

Moim dzisiejszym gościem jest Agnieszka Zdunek prowadząca podcast Jest zielono.

Agnieszka Zdunek o Jest zielono

Podcast Jest zielono, to pierwsza w Polsce audycja o ekologii, życiu zero waste, ograniczaniu konsumpcji i zielonym stylu życia.

Strony www i osoby wymienione w podcaście

Sprzęt używany przez Agnieszkę

  • Mikrofon Samson Go Mic (Ceneo)

0 Comments

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Krystian Zych

Zajmuje się edycją podcastów, prowadzi szkolenia i warsztaty podcastowe, uczy jak robić podcast, koordynuje działania związane z publikacją podcastów, współpracuje z dużymi firmami medialnymi, korporacjami, rozgłośniami radiowymi, instytucjami państwowymi, ale też z osobami prywatnymi i pomaga im wszystkim w tworzeniu i rozwoju podcastów. Organizuje także konferencje podcastowe, współpracuje z firmami hostingowymi, pisze artykuły i nagrywa filmy nt. podcastów.

Checklisty profesjonalnego podcastera

Pobierz dwie checklisty

Czy nagrywając i promując nowy odcinek podcastu masz pewność, że nic nie umknęło Twojej uwadze? O niczym nie zapomniałeś? Niezależnie od tego, czy nagrywasz solo, z gościem, w domu, zdalnie, czy w kawiarni, dwie checklisty profesjonalnego podcastera pomogą Ci w przygotowaniach i promocji każdego nagrania.

Obserwuj

Pobierz dwie checklisty profesjonalnego podcastera, która ułatwią Ci proces przygotowania, nagrywania i promocji podcastów.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam instrukcję pobrania Twoich plików.

Weź udział w moim kursie, który pomoże Ci wykorzystać nagrania audio i podcasty w zdalnym przekazywaniu wiedzy.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam ważną wiadomość.