Wprawdzie Wojtek rozpoczął swoją przygodę z podcastami zaledwie 3 miesiące temu, już może pochwalić się bardzo ciekawymi gośćmi swojej audycji. Tym razem sam odpowiada na pytania o tym dlaczego nagrywa podcast, a nie kanał na YouTube, dlaczego – jego zdaniem – łatwiej zaprosić do podcastu znaną osobę, niż mniej znaną, no i odpowiada też na najważniejsze pytanie: dlaczego nie.

Wojciech Świątoniowski o Dlaczego nie?

„Podcast Dlaczego nie?” powstał z powodu chęci połączenia dwóch rzeczy, które kocham. Rozmawiania z ludźmi i uczenia się od nich. Uważam, że dzielenie się z innymi ludźmi zdobytym doświadczeniem jest wspaniałym pomysłem. Dlatego do podcastu chciałbym zapraszać gości, którzy mogą podzielić się swoją wiedzą na poszczególne tematy, które pomogą moim słuchaczom i mi, w rozwijaniu się i budowaniu życia na własnych zasadach. Tytuł podcastu to maksyma, którą znalazłem w pewnej książce, „Nie pytaj dlaczego?” zapytaj „dlaczego nie”, towarzyszy mi ona do dzisiaj. Ja zapytałem siebie, Dlaczego by nie ruszyć z podcastem? I oto on, Dlaczego nie? Podcast.

Strony www i osoby wymienione w podcaście

Sprzęt używany przez Wojtka

Plik do pobrania na komputer

Bądź na bieżąco
Subskrybenci newslettera są powiadamiani o nowych materiałach publikowanych na stronie Jak zrobić podcast. Czasami także udostępniam kody rabatowe na moje szkolenia lub rozdaję inne smakołyki niedostępne dla pozostałych osób.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup

Wpisz się na listę oczekujących

Osoby zapisane na listę oczekujących dostaną powiadomienie w momencie uruchomienia sprzedaży mojego kursu online "Podcast od A do Z"

Twój adres został zapisany. Będziemy w kontakcie!