Wojciech Świątoniowski opowiada dlaczego nie

Wprawdzie Wojtek rozpoczął swoją przygodę z podcastami zaledwie 3 miesiące temu, już może pochwalić się bardzo ciekawymi gośćmi swojej audycji. Tym razem sam odpowiada na pytania o tym dlaczego nagrywa podcast, a nie kanał na YouTube, dlaczego – jego zdaniem – łatwiej zaprosić do podcastu znaną osobę, niż mniej znaną, no i odpowiada też na najważniejsze pytanie: dlaczego nie.

Wojciech Świątoniowski o Dlaczego nie?

„Podcast Dlaczego nie?” powstał z powodu chęci połączenia dwóch rzeczy, które kocham. Rozmawiania z ludźmi i uczenia się od nich. Uważam, że dzielenie się z innymi ludźmi zdobytym doświadczeniem jest wspaniałym pomysłem. Dlatego do podcastu chciałbym zapraszać gości, którzy mogą podzielić się swoją wiedzą na poszczególne tematy, które pomogą moim słuchaczom i mi, w rozwijaniu się i budowaniu życia na własnych zasadach. Tytuł podcastu to maksyma, którą znalazłem w pewnej książce, „Nie pytaj dlaczego?” zapytaj „dlaczego nie”, towarzyszy mi ona do dzisiaj. Ja zapytałem siebie, Dlaczego by nie ruszyć z podcastem? I oto on, Dlaczego nie? Podcast.

Strony www i osoby wymienione w podcaście

Sprzęt używany przez Wojtka

  • mikrofon Blue Yeti (Ceneo)

0 Comments

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Krystian Zych

Zajmuje się edycją podcastów, prowadzi szkolenia i warsztaty podcastowe, uczy jak robić podcast, koordynuje działania związane z publikacją podcastów, współpracuje z dużymi firmami medialnymi, korporacjami, rozgłośniami radiowymi, instytucjami państwowymi, ale też z osobami prywatnymi i pomaga im wszystkim w tworzeniu i rozwoju podcastów. Organizuje także konferencje podcastowe, współpracuje z firmami hostingowymi, pisze artykuły i nagrywa filmy nt. podcastów.

Checklisty profesjonalnego podcastera

Pobierz dwie checklisty

Czy nagrywając i promując nowy odcinek podcastu masz pewność, że nic nie umknęło Twojej uwadze? O niczym nie zapomniałeś? Niezależnie od tego, czy nagrywasz solo, z gościem, w domu, zdalnie, czy w kawiarni, dwie checklisty profesjonalnego podcastera pomogą Ci w przygotowaniach i promocji każdego nagrania.

Obserwuj

Pobierz dwie checklisty profesjonalnego podcastera, która ułatwią Ci proces przygotowania, nagrywania i promocji podcastów.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam instrukcję pobrania Twoich plików.

Weź udział w moim kursie, który pomoże Ci wykorzystać nagrania audio i podcasty w zdalnym przekazywaniu wiedzy.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam ważną wiadomość.