Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/fbwpml.php) is not within the allowed path(s): (/home/krysti/domains/jakzrobicpodcast.pl:/tmp:/var/tmp:/home/krysti/.tmp:/home/krysti/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/krysti/domains/jakzrobicpodcast.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61
Jak nagrać rozmowę Skype za pomocą Voice Meeter Banana » Jak zrobić podcast

Jak nagrać rozmowę Skype za pomocą Voice Meeter Banana

by Porady

Jak za darmo nagrać połączenie na Skype? Najlepiej za pomocą Voicemeeter Banana. Ten bezpłatny program pełni rolę wirtualnego miksera o naprawdę bardzo dużych możliwościach.

Pokazuję jak ustawić Banana i Skype, aby bez dodatkowych programów i sprzętu móc nagrywać wywiady w wysokiej jakości.

Pobierz program: http://vb-audio.pagesperso-orange.fr/Voicemeeter/banana.htm

https://www.youtube.com/watch?v=qUjxfaJ2m2U&t=1s

4 komentarze

 1. Radek Salak

  Właśnie zainstalowałem sobie programik i udało się dokonać próbnego nagrania.
  Dzięki za garść wartościowych wskazówek.
  Pozdrawiam

  Reply
 2. Kinga Mzyk | www.kingamzyk.pl

  Szukałam informacji jak nagrać podcast wywiad na odległość i właśnie na Twoim kanale You Tube znalazłam wartościową wiedzę. Jestem Ci ogromnie wdzięczna za ten odcinek. 🙂

  Reply
  • Krystian | JakZrobicPodcast.pl

   Cieszę się, że moje materiały komuś się przydają 🙂 Voicemeeter jest świetny i mam kilka pomysłów na kolejne filmy, bo jego funkcjonalność nie kończy się na nagrywaniu Skype.
   A’ propos Skype, próbowałaś Zencastr albo Cleanfeed?

   Reply
   • Kinga Mzyk | www.kingamzyk.pl

    Widziałam filmik o Zencastr ale jakoś VoiceMetter był dla mnie lepszy. Wolę programy namoim komputerze niż aplikacje w chmurze :).

    Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Krystian Zych

Zajmuje się edycją podcastów, prowadzi szkolenia i warsztaty podcastowe, uczy jak robić podcast, koordynuje działania związane z publikacją podcastów, współpracuje z dużymi firmami medialnymi, korporacjami, rozgłośniami radiowymi, instytucjami państwowymi, ale też z osobami prywatnymi i pomaga im wszystkim w tworzeniu i rozwoju podcastów. Organizuje także konferencje podcastowe, współpracuje z firmami hostingowymi, pisze artykuły i nagrywa filmy nt. podcastów.

Checklisty profesjonalnego podcastera

Pobierz dwie checklisty

Czy nagrywając i promując nowy odcinek podcastu masz pewność, że nic nie umknęło Twojej uwadze? O niczym nie zapomniałeś? Niezależnie od tego, czy nagrywasz solo, z gościem, w domu, zdalnie, czy w kawiarni, dwie checklisty profesjonalnego podcastera pomogą Ci w przygotowaniach i promocji każdego nagrania.

Pobierz checklisty profesjonalnego podcastera

Czy nagrywając i promując nowy odcinek podcastu masz pewność, że nic nie umknęło Twojej uwadze? O niczym nie zapomniałeś? Niezależnie od tego, czy nagrywasz solo, z gościem, w domu, zdalnie, czy w kawiarni, dwie checklisty profesjonalnego podcastera pomogą Ci w przygotowaniach i promocji każdego nagrania.

Zadzwoń

Napisz

z

Słuchaj

Obserwuj

Pobierz dwie checklisty profesjonalnego podcastera, która ułatwią Ci proces przygotowania, nagrywania i promocji podcastów.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam instrukcję pobrania Twoich plików.

Weź udział w moim kursie, który pomoże Ci wykorzystać nagrania audio i podcasty w zdalnym przekazywaniu wiedzy.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam ważną wiadomość.