fbpx

Zencastr – jak nagrać wywiad bez Skype

by Porady

Zencastr (http://zencastr.com) to narzędzie, które pozwala nam nagrać wywiad z jedną bądź kilkoma osobami. Program charakteryzuje się ciekawą i bardzo przydatną dla podcasterów funkcjonalnością. Podobnie jednak jak wszystkie inne narzędzia online, niesie ze sobą pewne zagrożenia, na które należy zwrócić uwagę przed rozpoczęciem nagrania.

https://www.youtube.com/watch?v=-fDyISEm19s

O autorze

Krystian Zych

Krystian Zych

Zajmuje się edycją podcastów, prowadzi szkolenia i warsztaty podcastowe, uczy jak robić podcast, koordynuje działania związane z publikacją podcastów, współpracuje z dużymi firmami medialnymi, korporacjami, rozgłośniami radiowymi, instytucjami państwowymi, ale też z osobami prywatnymi i pomaga im wszystkim w tworzeniu i rozwoju podcastów. Organizuje także konferencje podcastowe, współpracuje z firmami hostingowymi, pisze artykuły i nagrywa filmy nt. podcastów.

Checklisty profesjonalnego podcastera

Pobierz dwie checklisty

Czy nagrywając i promując nowy odcinek podcastu masz pewność, że nic nie umknęło Twojej uwadze? O niczym nie zdarzyło Ci się zapomnieć? Niezależnie od tego, czy nagrywasz solo, z gościem, w domu, zdalnie, czy w kawiarni, dwie checklisty profesjonalnego podcastera pomogą Ci w przygotowaniach i promocji każdego nagrania.

Zapisz się na PODletter, a w podziękowaniu otrzymasz dwie checklisty, z których korzystam przy każdym nagraniu.

Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie drogą e-mailową newslettera PODletter Free, oraz od czasu do czasu informacji handlowych, kodów rabatowych i zaproszeń na wydarzenia.

Pobierz dwie checklisty profesjonalnego podcastera, która ułatwią Ci proces przygotowania, nagrywania i promocji podcastów.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam instrukcję pobrania Twoich plików.

Weź udział w moim kursie, który pomoże Ci wykorzystać nagrania audio i podcasty w zdalnym przekazywaniu wiedzy.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam ważną wiadomość.

[]