Jak uczyć futbolu opowiadają Przemek i Paweł

z podcastu Jak Uczyć Futbolu

Z Przemkiem, czyli połową podcastu Jak Uczyć Futbolu, poznaliśmy się przez Internet jeszcze zanim zaczęli nagrywać swoje odcinki. Potem, jak to zwykle bywa, okazało się, że droga z Poznania do Wrocławia (i z Wrocławia do Poznania) jest zbyt daleka, żeby się umówić na kawę, więc wykorzystałem okazję, że obaj panowie na „P” byli akurat w Poznaniu. Ściągnąłem ich z autostrady prawie w środku nocy specjalnie po to, żebyście mogli wysłuchać naszej ciekawej rozmowy.

Rozmawiamy o piłce nożnej, o sporcie w ogóle, o radiu, o wychowywaniu dzieci i – oczywiście – o podcastach.

Przemek i Paweł o Jak Uczyć Futbolu

O piłce nożnej od strony szkoleniowej. Jak uczyć futbolu? Jak trenować? Inspirujemy i szukamy inspiracji. Kształcimy siebie, jednocześnie starając się pomóc innym kolegom po fachu.

Strony www i osoby wymienione w podcaście

Sprzęt używany przez Pawła i Przemka

  • Mikser Behringer Xenyx Q1204USB (Ceneo)
  • Mikrofony Samson Q6 (Ceneo)
  • Recorder Zoom H2n (Ceneo)

0 Comments

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Krystian Zych

Zajmuje się edycją podcastów, prowadzi szkolenia i warsztaty podcastowe, uczy jak robić podcast, koordynuje działania związane z publikacją podcastów, współpracuje z dużymi firmami medialnymi, korporacjami, rozgłośniami radiowymi, instytucjami państwowymi, ale też z osobami prywatnymi i pomaga im wszystkim w tworzeniu i rozwoju podcastów. Organizuje także konferencje podcastowe, współpracuje z firmami hostingowymi, pisze artykuły i nagrywa filmy nt. podcastów.

Checklisty profesjonalnego podcastera

Pobierz dwie checklisty

Czy nagrywając i promując nowy odcinek podcastu masz pewność, że nic nie umknęło Twojej uwadze? O niczym nie zapomniałeś? Niezależnie od tego, czy nagrywasz solo, z gościem, w domu, zdalnie, czy w kawiarni, dwie checklisty profesjonalnego podcastera pomogą Ci w przygotowaniach i promocji każdego nagrania.

Pobierz dwie checklisty profesjonalnego podcastera, która ułatwią Ci proces przygotowania, nagrywania i promocji podcastów.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam instrukcję pobrania Twoich plików.

Weź udział w moim kursie, który pomoże Ci wykorzystać nagrania audio i podcasty w zdalnym przekazywaniu wiedzy.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam ważną wiadomość.

[]