Bardzo często jest tak, że chcielibyśmy mieć coś, czego nie mamy, co jest poza naszym zasięgiem. Chcielibyśmy być bogaci, piękni. Ale o ile jesteśmy w stanie określić ile pieniędzy potrzeba do bycia bogatym, o tyle mało kto potrafi powiedzieć jakie cechy zdecydują, że będzie się charyzmatycznym.

Po odpowiedź na to pytanie, wybrałem się do Wrocławia, aby porozmawiać ze specjalistą od charyzmy, Dawidem Straszakiem. Rozmawialiśmy o charyzmie, o marzeniach i oczywiście o podcastach. Wyjaśniamy także co wspólnego mieli Hitler i Jan Paweł II oraz jak podcasty zmieniły życie Dawida.

Dawid Straszak o podcaście Charyzmatycznym

Charyzmy można się nauczyć, a liczne badania wykazują, że osoby, które ją posiadają są oceniane jako bardziej wydajne, wywierające większy wpływ na innych i bardziej samoświadome. Te oraz wiele podobnych wniosków sprawiły, że tematyka ogromnie mnie zainteresowała, postanowiłem więc ją zgłębić i sprawdzić jej działanie w praktyce, dzięki czemu pozyskałem wiedzę i doświadczenie, by uczyć określonych technik i narzędzi, które umożliwiają rozwijanie charyzmy. To z kolei pozwala poprawić swoją efektywność w biznesie w wielu obszarach pracy oraz pomaga liderom w stawaniu się charyzmatycznym przywódcą.

Strony www i osoby wymienione w podcaście

Sprzęt używany przez Dawida

Plik do pobrania na komputer

Zadzwoń

Napisz

z

Słuchaj

Wpisz się na listę oczekujących

Osoby zapisane na listę oczekujących dostaną powiadomienie w momencie uruchomienia sprzedaży mojego kursu online "Podcast od A do Z"

Twój adres został zapisany. Będziemy w kontakcie!