Na nieplacu zabaw z Anią Komorowską

z podcastu Nieplac zabaw

Ania przyjechała do Poznania zaprojektować 10 różnych placów zabaw.  Zbiegło się to w czasie z targami Gardenia, tak więc harmonogram był bardzo napięty. Udało nam się jednak spotkać, Ania znalazła trochę czasu, aby opowiedzieć Wam o tym jak projektuje się place zabaw, jaka jest różnica między naszym wyobrażeniem idealnego placu zabaw, a tym, co sądzą o nim dzieci. Odpowiada także na nurtujące mnie od dawna pytanie czy nasze place zabaw nie są zbyt bezpieczne.

Oczywiście rozmawiamy również o podcaście Nieplac zabaw.

Anna Komorowska o Nieplacu zabaw

Podcast pracowni k. o tym, że place zabaw mogą wyglądać inaczej. O naturalnych placach zabaw i naturze — najlepszym z placów zabaw. O tym, że się da i jak to zrobić, żeby się dało.

Nazywam się Anna Komorowska. Wspólnie z Michałem Rokitą prowadzę pracownię k. Projektuję autorskie place i ogrody zabaw. Piszę blog o niestandardowych miejscach do zabawy: www.nieplaczabaw.pl.

Strony www i osoby wymienione w podcaście

Sprzęt używany przez Anię

0 Comments

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Krystian Zych

Zajmuje się edycją podcastów, prowadzi szkolenia i warsztaty podcastowe, uczy jak robić podcast, koordynuje działania związane z publikacją podcastów, współpracuje z dużymi firmami medialnymi, korporacjami, rozgłośniami radiowymi, instytucjami państwowymi, ale też z osobami prywatnymi i pomaga im wszystkim w tworzeniu i rozwoju podcastów. Organizuje także konferencje podcastowe, współpracuje z firmami hostingowymi, pisze artykuły i nagrywa filmy nt. podcastów.

Checklisty profesjonalnego podcastera

Pobierz dwie checklisty

Czy nagrywając i promując nowy odcinek podcastu masz pewność, że nic nie umknęło Twojej uwadze? O niczym nie zapomniałeś? Niezależnie od tego, czy nagrywasz solo, z gościem, w domu, zdalnie, czy w kawiarni, dwie checklisty profesjonalnego podcastera pomogą Ci w przygotowaniach i promocji każdego nagrania.

Pobierz dwie checklisty profesjonalnego podcastera, która ułatwią Ci proces przygotowania, nagrywania i promocji podcastów.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam instrukcję pobrania Twoich plików.

Weź udział w moim kursie, który pomoże Ci wykorzystać nagrania audio i podcasty w zdalnym przekazywaniu wiedzy.

Sprawdź skrzynkę e-mail, znajdziesz tam ważną wiadomość.

[]